PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8427}

Ostatni Mohikanin

The Last of the Mohicans
7,6 101 000
ocen
7,6 10 1 101000
6,9 13
ocen krytyków
Ostatni Mohikanin
powrót do forum filmu Ostatni Mohikanin

Pierwsza gwiazdka za muzykę, druga gwiazdka za dobrze zagraną rolę w którą wcielił się Daniel Day-Lewis, trzecie gwiazdka za sceny batalistyczne, czwarta gwiazdka za ujęcia plenerowe, piąta gwiazdka za rolę Maguy( ten przerażający gniew w oczach) , szósta gwiazdka za to że romans nie stał się główną osią filmu, siódma gwiazdka za krótkie monety w filmie które mimo że krótkie dodają niesamowitego smaczku( np. dramatyczny skok Alicji ze skały), ósma gwiazdka za pokazanie w dobrym stylu i nie przerysowanie wojny Francusko-Angielskiej, dziewiąta gwiazdka za dobrze zagrane role kobiece(jedna miała być słodka i słaba i była a druga miała być twarda i waleczna i była) no i dziesiąta gwiazda za ogólne napięcie towarzyszce nam od początku do końca filmu. Jednym słowem Arcydzieło:)

kozlowski6

Brawo! Sama bym lepiej tego nie oceniła! Niewiele można tu dodać a na pewno nic ująć :)

ocenił(a) film na 6
kozlowski6

Nie zgodzę się, że rolę kobiece w filmie były świetnie zagrane. Dla mnie były najsłabszym elementem całego filmu. Napięcia we mnie film też nie wzbudził, ale i tak był dobry.
Pozdro:)

SeverussSnape

Zatem co sprawiło, że film Ci się spodobał i jakie aktorki widziałbyś zamiast M. Stowe i J. May?

ocenił(a) film na 10
kozlowski6

Już dawno nikt tak celnie nie zrecenzował filmu. BRAWO!
Mogę powiedzieć: - Wyjąłeś mi to z ust.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones