PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8427}

Ostatni Mohikanin

The Last of the Mohicans
7,6 101 000
ocen
7,6 10 1 101000
6,9 13
ocen krytyków
Ostatni Mohikanin
powrót do forum filmu Ostatni Mohikanin

Dycha....

ocenił(a) film na 10

.... bo to film kompletny, świetne aktorstwo, muzyka, zdjęcia i przede wszstkim ogląda się świetnie mimo to nie jest to typowy rozrywkowe kino. Przede wszytkim film ma to "coś" co pozwala pamiętać o nim długo bo zakończeniu seansu i z chęcią do niego wracać. Jednym słowem "klasyk".

sawin

Zgadzam się...
Możliwy SPOILER...
Już za samo to, że muzyka nie pozwala odejść od telewizora choćby do drugiego pokoju a zdjęcia przykuwają wzrok do ekranu telewizora przez prawie 2 godziny... za to, że za każdym razem rany zadane Unkasowi przez Maguę bolą tak samo i te same łzy płyną podczas przemowy jego ojca w ostatniej scenie filmu... 10 się należy... ech.

ocenił(a) film na 10
haruka13

oj tak.. choć widziałem ten film ostatni raz może jak miałem 17 lat to tym razem odkryłem coś nowego ;)
chodzi mi o Mague zacząłem go lepiej rozumieć dlaczego tak postępował a nie inaczej..

manxxl

Ja za każdym razem, gdy go oglądam, odkrywam coraz to nowe szczegóły, które sprawiają, że całość podoba mi się jeszcze bardziej... :)

ocenił(a) film na 8
haruka13

Dokładnie. mam to samo. Uwielbiam ten film. Mało która produkcja potrafi wprawidz mnie w taki stan, że boję się wyjrzeć za okno, czy przypadkiem nie czeka tam na mnie Magua, żeby wykroić mi serce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones