PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8427}

Ostatni Mohikanin

The Last of the Mohicans
7,6 101 000
ocen
7,6 10 1 101000
6,9 13
ocen krytyków
Ostatni Mohikanin
powrót do forum filmu Ostatni Mohikanin

Muzyka!

ocenił(a) film na 9

Film bardzo wciągający, acz moim zdaniem to bardzo dużą rolę odegrała tutaj muzyka. Dla
mnie jest świetna i bezbłędnie pasuję do klimatu.

ocenił(a) film na 9
LalaWrc

dokładnie myślę tak jak Ty ! :) Film fajny ale to jednak muzyka zrobiła robotę . Po prostu mistrzostwo .

ocenił(a) film na 9
LalaWrc

Bardzo trafna uwaga. Film nie byłby z pewnością tak zapadającym w pamięć gdyby nie aura jaką dodaje genialna oprawa muzyczna. Podobne odczucie mam w przypadku niedawno oglądanej "Wody dla słoni" jednak w tym przypadku to fenomenalna scenografia i zdjęcia decydują o odbiorze produkcji.

ocenił(a) film na 9
Mario1211

Z Wody dla Słoni jeśli chodzi o muzykę, to najbardziej mi się podoba ta użyta w zwiastunie ;) http://www.youtube.com/watch?v=kzvl_ej3Ho8. Za to sam film można właściwie podsumować chyba wypowiedzią samej Sary Gruen "Życie to najbardziej spektakularne widowisko na ziemi".

ocenił(a) film na 9
LalaWrc

Dokładnie.

ocenił(a) film na 10
LalaWrc

uważam, że to najlepsza muzyka filmowa, jaką dotąd skomponowano. od lat nie znalazłam lepszej.

ocenił(a) film na 9
Haiku_2

Myślę, jednak, że to Hans Zimmer jest tutaj niekwestionowanym mistrzem i znajdzie się kilka przebijających to utworów. No i oczywiście Steve Jablonsky. Lecz w tym filmie kompozytor genialnie utrafił ze ścieżką dźwiękową. Po prostu klękajcie narody :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones