PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8427}

Ostatni Mohikanin

The Last of the Mohicans
7,6 101 055
ocen
7,6 10 1 101055
6,9 13
ocen krytyków
Ostatni Mohikanin
powrót do forum filmu Ostatni Mohikanin

fanka

ocenił(a) film na 8

Kocham ten film!!!

ocenił(a) film na 10
leosia10

:-))) film ma w sobie to coś ....

leosia10

Bo przygodowy a główny bohater ma honor i dba o swoją kobietę. Teraz honorem się nie najesz :-)

ocenił(a) film na 6
leosia10

A to do wszystkich. Myślicie, że jak lubicie to jesteście lepsi od trolla który was wkręca w dyskusję. Lepiej zamknijcie swoje pyski i dajcie sobie spokój.

ocenił(a) film na 8
skt84

A kto tutaj kogos wkreca w rozmowa ?? .... no chyba ze masz na mysli swoja pokrecona wypowiedz ^^ Ta napewno wkreca w dyskusje ...

ocenił(a) film na 10
skt84

jeśli ktos tu troluje to chyba ty pajacyku
pozdro

ocenił(a) film na 6
Equos

Masakra, gdybym był waszym ojcem tylko bym lał was po tych pustych łbach i patrzył czy równo puchnie. Pakujcie tornistry i do szkoły gimbusy, tylko prąd się marnuje na działanie komputerów, które dostaliście od starych.

ocenił(a) film na 10
skt84

He,he... Odezwał się miłośnik "spaghetti-westernów".

ocenił(a) film na 6
bartek_k_szczecin

Ehh dla gimba to nieznane pojęcie a dla mnie bardziej komplement. Poza tym pewnie wywróżyłeś to z pierwszej strony mojego profilu a na cały mój repertuar, komp by mógł Ci się zawiesić. No ale skoro tak zrobiłeś to nie wiem skąd pomysł że "Pewnego razu na dzikim zachodzie" z Fondą to spagetti western -.-

ocenił(a) film na 10
skt84

no ja akurat mam 21 lat. a ty ewidentnie szukasz pretekstu żeby obrażać innych. jeśli ktoś tu dostawał za mało pogłowie to chyba ty Użytkowniku.
Ale spokojnie, zaraz mamusia wróci z wywiadówki dostaniesz w łeb za jedynkę z muzyki.

ocenił(a) film na 6
Equos

Mhmm 21 i myśli, że gimbaza go nie ominęła... Teraz patrzę na tego efekt bo widzisz chłopczyku z matmy pewnie kiepsko Ci szło skoro nie doliczyłeś sę mojego wieku.

ocenił(a) film na 10
skt84

zupełnie mnie ona nie interesuje. twoje posty świadczą o twojej dorzałości w nieporównywalnie większym stopniu niż data urodzenia.
pozdrawiam ozięble

ocenił(a) film na 6
Equos

Na FW od grudnia 2011, nie za krótko na powtarzanie tekstów innych użytkowników? "pozdrawiam ozięble" i od kogo usłyszałeś i ile razy? :p

ocenił(a) film na 10
skt84

mgłbym co prawda pożegnać się dosadniej, ale nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu Użytkowniku <trololo>. uprzedzam że nie będe więcej odpisywać na twoje przygłupie teksty, więc proszę, daruj sobie dalsze wywody inteligenciku za 5 gr.
żegnam

ocenił(a) film na 6
Equos

Dosadniej no tak, zabrakło wyzywania starych bo co innego mogłeś wynieść z gimbazy, przecież nic oryginalnego, jak widać.

ocenił(a) film na 10
leosia10

Pięcioksiąg o sokolim oku - polecam starsze tłumaczenie.
Film w pełni oddaje atmosferę tych opowieści .No i ta muzyka!!!!!
James Fenimore Cooper
Pogromca zwierząt
Ostatni Mohikanin
Tropiciel Śladów
Pionierowie
Preria

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones