PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181503}
4,2 287
ocen
4,2 10 1 287
W oczekiwaniu na atak
powrót do forum filmu W oczekiwaniu na atak

Ciekawe czy Victor Salva wie , że powstał taki film? Za dużo światła i romansu. Ogólnie nieżle z tym słabo jak na horror.

ocenił(a) film na 4
bodek75

Mój mąż ściągnął to z neta jako "Smakosz 3" xP i oglądaliśmy w przekonaniu, że to trzecia część sagi. Gdy przyszło do wystawienia oceny na filmwebie... spotkała nas niespodzianka.

ocenił(a) film na 6
SylverKa

Ja się co prawda z takim tytułem nie spotkałem , no ale skoro tak go ściągnął to chyba mocno się nie zawiedliście , bo przecież to niemal kalka ze "Smakosza". Z drugiej strony to też świadczy o tych co pod takim tytułem wrzucają to do sieci. Pozdro !

bodek75

Teraz coraz częście można spotkać It Waits jako Smakosz 3...

ocenił(a) film na 6
SylverKa

A widzisz 3-ka Smakosza jest w planie na rok 2013.

ocenił(a) film na 4
bodek75

Właśnie dlatego, że jest tak podobny nic nie podejrzewaliśmy ;) ale trochę się zawiedliśmy, bo "It Waits" nie dorasta "Smakoszowi" do pięt. A jeśli chodzi o to, że zapowiadany jest na 2013, to przy okazji tego incydentu czytałam gdzieś cały artykuł o "Smakoszu 3" i jego wielokrotnie przekładanej dacie premiery. Podobno mają jakieś problemy finansowe i nie wiadomo czy trójka w ogóle się ukarze.

ocenił(a) film na 3
SylverKa

Ja to teraz w 2017 obejrzałem jako Smakosz 3 i też się zdziwiłem :D

SylverKa

Tak, film wrzucany jest to sieci jako "Smakosz 3"

Goro_Gondo

do sieci*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones