Eric Schweig

Ray Dean Thrasher

8,0
998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Schweig

Czy ktoś może mi podać w jakich filmach grał ten aktor? Oprócz Ostatniego Mohikanina.

Justys90

gratuluje bystrości.Jako że tytuły masz powyżej

maciekb80

chodzi mi również o inne filmy z jego udziałem,bo na pewno nie grał tylko w jednym. Jeśli znasz to raczej nie sprawi ci to problemu, jeśli oczywiście jesteś fanem takich filmów. Może znasz jakieś filmy,które byś polecił obejrzeć?

Justys90

Kobieto zrozum że ,że na filmweb masz szczegółowy opis filmów nie ma jedej pozycji jak sugeruje twoja wypowiedz

maciekb80

nie rozumiem cię po co weszłeś wogólę na moją stronę. Nie znasz filmów z tym aktorem to nie piszesz i tyle,a nie jeszcze chcesz się kłócić

Justys90

całkiem sie już polątałas.Wchodzisz na filmweb i pytasz się w jakich jeszcze filmach grał ten aktror .To tak jakby wejśc do sklepu z zeharami i zapytac sie gdzie jest sklep z zegarami.

maciekb80

dobra,dziękuję za rade,ale na przyszłość jak nie przepadasz za takimi filmami to pisz wogóle

Justys90

"To pisz wogóle" kobieto gdzie ty byłas jak była gramatyka i logistyka zdaniowa?

Justys90

skąd wy się bierzecie

sirCharles00

Z całej Polski.Chyba panuje wolność słowa i ludzie mogą lubieć różne filmy,co nie

użytkownik usunięty
Justys90

jesteście robieni taśmowo czy tylko jeden taki egzemplarz?

Justys90

ja ci trochę pomogę
http://www.filmweb.pl/person/Eric+Schweig-40517
o tu, gdzieś w połowie strony są wyszczególnione.

Justys90

"Zaginione" -tam grał wrednego sku.rwysyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones