PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767840}

Barbarzyńcy

‎Barbarians Rising
6,8 165
ocen
6,8 10 1 165
Barbarzyńcy
powrót do forum serialu Barbarzyńcy

Studiuje obecnie modul o nazwie Barbarzyncy w historii wiec sporo wiem na ten temat, jesli skopia to jak Wikingow to chyba na zawsze strace wiare w seriale produkowane przez History channel!!

slizu

Według ciebie skopali wikingów? Widać że jakiś dzieciak z ciebie jest, który nie zna się na serialach.

bladys123

Dzieciak? Nie zna sie na serialach? Moze troche bardziej kulturalnie? Alez no tak - znajdujemy sie w internetach i kazdy moze chamsko komentowac sobie wypowiedzi jak zywnie im sie podoba. Nigdy nie powiedzialam, ze jestem ekspertem w dziedzinie filmowej, wrecz przeciwnie. Ja tylko oceniam rzeczy z punktu historycznego, jezeli ktos juz sie bierze za takowy temat. Rozumiem, ze moze mi sie podobac tylko gra o tron, wikingowie, sherlock bo inaczej mamy gowniany gust i beznadziejne zycie i oh jak ja moge zyc wsrod ludzi z tak wyrafinowanym gustem ktorzy mowia innym ludziom jak maja zyc i co lubic?
Gratuluje dojrzalosci plynacej z tej wypowiedzi no ale coz. Jestem tylko dzieciakiem nie znajacym sie na serialach.

slizu

No nie znasz się i krótko i na temat!!!!!!

slizu

trolls trolls przyjacielu :)

slizu

Możesz wymienić co Ci się najbardziej nie podobało w Wikingach? Co razilo Cie w oczy? Mnie najbardziej wkurzyło używanie przez bohaterów takich słów jak - fanatyk, a przecież pojęcie te wtedy jeszcze nie istniało. Ogólnie taka postepowowsc u wikingów była wkurzająca, ale to raczej zasługa producentów i ich ideologii

slizu

Nie chodzi o chamstwo, nie pochlebiaj sobie.
Chodzi o to, że zaśmiecasz portal swoim idiotyzmem.
Pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones